Organizační informace

Vzhledem k praktické části kurzu, kde si budete vyšetření i cviky zkoušet na sobě, přineste si, prosím, pohodlné oblečení. Ideálně sportovní spodní prádlo nebo plavky. Přineste si, prosím, i boty na přezutí.

Ve FNM je možné si zakoupit v samoobsluze či kantýně občerstvení a v době oběda v jídelně oběd. Malé občerstvení (káva, čaj, voda, sušenky) jsou k dispozici po celou dobu konání kurzu.

Ubytování pro účastníky kurzu nezajišťujeme.

Možnost hotelového ubytování přímo v areálu FN Motol, cena za den 500 kč při obsazení 2 lůž.pokoje 1 osobou, při obsazení plném 300/osoba/noc. Kontakt: REZERVACE: hotel@fnmotol.cz, recepce tel.: 224 437 309

Odkazy na možná ubytování přímo v areálu FNM či v blízkosti FNM:

http://www.hotel.cz/praha-5/filter-p500:897-t17:2:3-g/

http://splatservis.hotel.cz/

http://hostel-cortina.hotel.cz/

Do kurzu DNS se mohou přihlásit fyzioterapeuti s minimální dvouletou praxí.  Pro lékaře je účast podmíněna 2 roky praxe v klinickém oboru.

Pořizování fotodokumentace je možné pouze při cvičení na sobě, nikoli při vyšetřování a terapii pozvaných pacientů. Prosíme, abyste nefotili ani nenahrávali pacienty, kteří jsou prezentováni jednotlivými lektory při teoretických částech kurzu. Děkujeme za pochopení.

Všechny uvedené kurzy probíhají na Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství FNM a 2.LF UK  , pokud není uvedeno jinak.

 

^ Na začátek stránky Doporučit e-mailem Sdílet: Facebook